قیمت پوکه معدنی همدان

پوکه معدنی یکی از محصولاتی است که می توان با استفاده از آن می توان با هزینه ای کم بسیاری از ساختمان ها را مقاوم سازی کرد. پوکه همدان ناشی از فعالیت کوه های آتشفشانی است و از این رو کیفیت بالایی دارد و می توان از قابلیت های آن به بهترین شکل بهره برد. قیمت پوکه معدنی همدان به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم ترین فاکتورها کیفیت این محصول است. با این وجود معدن دارای کیمیا پوکه های خود را با قیمتی مناسب و منصفانه به فروش می رسانند و شما می توانید به صورت مستقیم این پوکه ها را سفارش دهید. چهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.


پوکه معدنی چیست؟


شاید شما نیز سنگ هایی را در بازار مشاهده کرده باشید که سوراخ سوراخ هستند و اغلب رنگ های تیره دارند. این سنگ ها همان پوکه های معدنی طبیعی است که در هنگام فعالیت آتشفشان خارج می شود. این پوکه ها وزن سبکی دارند و سوراخ های موجود بر روی آن در اثر خروج سریع گاز در حین سرد شدن تشکیل شده است. هر چه سوراخ ها و یا همان تخلخل پوکه معدنی بیشتر باشد، مقاومت، کیفیت و قابلیت های این سنگ ها نیز افزایش می یابد و در مقابل باید برای خرید این پوکه ها هزینه بیشتری را پرداخت کنید.


ویژگی های پوکه معدنی همدانی


عایق صوتی و حرارتی بسیار ایده آل
مقاومت بالا در برابر ضربه
مقاوم در برابر انواع شرایط جوی
وزن سبک و حمل راحت
کیفیت عالی و کاربردی
قیمت مقرون به صرفه
کاربرد پوکه معدنی همدان
مناسب برای ساختمان سازی
استفاده برای شیب بندی ساختمان
کاربردی در صنعت کشاورزی برای زهکشی

قیمت پوکه معدنی همدان
قیمت پوکه معدنی همدان

نحوه تشکیل پوکه معدنی همدان


پوکه همدان در هنگام فوران کردن آتشفشان از زمین خارج شده و در لابلای خاکستر مدفون می گردد. برخی از معادن با استفاده از دستگاه های مخصوص پوکه ها را از خاکستر جدا کرده و با استفاده از روش های خاص آن را به سنگ هایی با ارزش و کاربردی تبدیل می کنند. در این سنگ ها مقادیر زیادی مواد معدنی وجود دارد که کیفیت این محصول را چندین برابر می کند.


انواع پوکه معدنی همدان


پوکه های معدنی بر اساس کاربرد و ویژگی ها به انواع پوکه های بادامی، ماسه ای، نخودی، عدسی و … تقسیم بندی می شود. کیفیت و جنس و قیمت هر یک از این پوکه ها با دیگری متفاوت است و شما باید بر اساس نیاز خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.


خرید پوکه معدنی


بسیاری از افراد تنها قیمت را ملاک خرید خود قرار می دهند. در صورتی که کاربرد و کیفیت از جمله فاکتورهایی است که شما باید در هنگام خرید این پوکه ها توجه کنید. معدن داران کیمیا مفتخر است که بهترین کیفیت پوکه های معدنی همدان را به مشتریان ارائه کند. جهت سفارش پوکه معدنی از این فروشگاه نیازی به مراجعه حضوری نیست و تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا سفارشات برای شما ارسال گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.