پوکه معدنی دماوند، آبسرد

پوکه معدنی دماوند، آبسرد چیست

پوکه معدنی یکی از سنگ های بسیار مفید و کاربردی است که در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. پوکه های معدنی دماند، آبسرد در اطراف کوه دماوند استخراج می شود و کیفیت بالایی دارد.با فعالیت کوه های آتشفشانی این سنگ ها تحت حرارت قرار گرفته و به بیرون پرتاب می شود. پوکه های معدنی به دلیل وزن سبک و تخلخل بالا بر روی آب شناور شده و به زیر آب نمی رود. این سنگ ها دارای تخلخل های مختلفی هستند و هر چه گازهای موجود در این سنگ سریع تر از آن خارج گردد، تخلخل بیشتری پیدا کرده و در نتیجه کیفیت آن افزایش می یابد. بنابراین کیفیت پوکه ها به میزان تخلخل آن بستگی دارد.

نحوه استخراج پوکه معدنی

هنگامی که آتشفشان فعالیت می کند، گدازه ها از داخل آن به بیرون رانده می شوند و پوکه های معدنی در زیر میزان بسیار بالایی خاکستر دفن می گردد. برای جداسازی این سنگ ها نیاز به دستگاه های مختلفی می باشد. معدن داران کیمیا دارای دستگاه های مجهز و پیشرفته هستند که می توانند به راحتی پوگه ها را با بالاترین کیفیت از بین گدازه ها جداسازی کنند.

انواع پوکه های معدنی

برای این که بتوانید به درستی از پوکه ها استفاده کنید، ابتدا باید انواع آن را بشناسید. پوکه های معدنی در انواع مختلف پوکه های معدنی بادامی، نخودی، سیاه، عدسی و … موجود است که هر کدام ویژگی های خاصی دارند و در موارد مختلفی به کار می روند. بنابراین شما باید بر اساس نیاز خود مناسب ترین نوع پوکه را خریداری کنید. شرکت معدن داران کیمیا ارائه دهنده خدمات فروش پوکه معدنی می باشد.

موارد استفاده از پوکه معدنی دماوند، آبسرد

 • تهیه انواع بتن سبک و بلوک ها
 • استفاده در کوره ها، دودکش ها و شومینه ها
 • عایق حرارتی برای گرم خانه ها و سردخانه ها
 • عایق صدا جهت موتورخانه ها
 • استفاده در کفپوش و راه پله ها برای شیب بندی
 • کاربردی در صنعت کشاورزی برای زهکشی
 • استفاده در تصفیه خانه ها برای از بین بردن باکتری ها
پوکه معدنی دماوند، آبسرد09189809253

قیمت پوکه دماوند، آبسرد

پوکه های معدنی دارای میزان تخلخل مختلفی است که درجه بندی کیفی این محصول را تعیین می کند. پوکه ها بر اساس نیاز کاربران قیمت گذاری می شوند. نوع درجه یک پوکه ها کیفیت بیشتری دارد و از قیمت بالاتری برخوردار می باشد. در مقابل پوکه های درجه 3 دارای قیمت پایین تری است. معدن داران کیمیا پوکه ها را به صورت مستقیم به فروش می رساند. جهت استعلام قیمت پوکه معدنی دماوند، آبرسد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. پوکه قروه و پوکه معدنی قروه از دیگر محصولات پرفروش معدن داران کیمیا می باشند.

مزایای پوکه معدنی دماوند، آبسرد

 • مقاوم در برابر حرارت
 • وزن سبک و حمل راحت
 • دارای تخلخل و کیفیت بالا
 • مناسب برای نمای ساختمان
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

خرید پوکه معدنی دماوند، آبسرد

بیشترین استفاده پوکه معدنی در صنعت ساختمان سازی می باشد. معدن داران کیمیا این افتخار را دارد که باکیفیت ترین و مرغوب ترین پوکه معدنی دماوند، آبسرد را به مشتریان ارائه می کند. شما تنها از طریق تماس تلفنی می توانید از قیمت پوکه معدنی اطلاع پیدا کرده و ثبت سفارش کنید.

نحوه استخراج پوکه معدنی به چه صورت می باشد؟

هنگامی که آتشفشان فعالیت می کند، گدازه ها از داخل آن به بیرون رانده می شوند و پوکه های معدنی در زیر میزان بسیار بالایی خاکستر دفن می گردد… در ادامه به توضیح کامل آن پرداخته ایم.

از پوکه معدنی دماوند، آبسرد چه استفاده ای می شود؟

تهیه انواع بتن سبک و بلوک ها، استفاده در کوره ها، دودکش ها و شومینه ها، عایق حرارتی برای گرم خانه ها و سردخانه ها و … می باشد. در ادامه به موارد بیشتری اشاره کردیم.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.