قیمت پوکه معدنی تهران

قیمت پوکه معدنی

قیمت پوکه معدنی تهران، استان تهران یکی از استانهایی است که خریدار محصولات معادن تولید پوکه معدنی قروه میباشد. در مورد قیمت پوکه معدنی این نکته هم نیاز به ذکر است که انواع مختلف پوکه معدنی بدلیل تفاوت داشتن در سایز و وزن آنها یعنی سبک یا سنگین بودن آنها باهم دیگر متفاوت هستند.

پوکه معدنی یکی از سنگ های معدنی است که دارای خاصیت ها و کاربردهای فراوانی میباشد. در کشور ما شهرهای مختلفی هستند که اقدام به تولید پوکه معدنی میکنند که شهر تهران یکی از این شهرها میباشد که سالانه چندین هزار تن پوکه معدنی استخراج و بصورت فله ای، بسته بندی  و پودری روانه بازار میکند. اگر شما هم برای ساخت ساز یا سایر مصارف خود به پوکه معدنی نیاز دارید میتوانید برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی تهران با کارشناسان فروش مجموعه معدن داران کیمیا تماس بگیرید.

کاربرد پوکه معدنی

بتن پوکه معدنی یک مفهوم ساختمانی نوآورانه برای ایجاد یک مصالح ساختمانی منحصر به فرد با خواص عایقی چشمگیر در ترکیب با سیمان است. بلوک بتنی پوکه معدنی از مخلوط سیمان تشکیل شده با پوکه در قالب هایی با ضخامت استاندارد 24-18 اینچ به دست می آید . معمولاً برای افزایش بیشتر عملکرد حرارتی این بلوک ها بتنی را با یک گچ با کیفیت بالا میپوشانند. بنابراین، بلوک های پوکه، که یک مصالح ساختمانی هستند، عایق صوتی عالی و عملکرد مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی دارند.

پوکه معدنی یکی از ساده ترین عناصر ساختمانی برای کار بر روی آن است. بلوک های بتنی با پوکه معدنی؛ به عنوان جایگزینی برای بتن معمولی در کف ساختمان، دیوارهای حائل یا سایر مصارف عمومی استفاده نمی شود. در مقابل، با افزودن به محتوای بتن مورد استفاده در حال حاضر، به عایق بودن و اقتصادی بودن سیستم ساختمان کمک می کند.لازم به ذکر است که از پوکه معدنی در ساخت لوازم آرایشی بهداشتی ، سنگ پا و… نیز استفاده می کنند.

بلوک بتن پوکه معدنی 

عایق کاری یکی از مهمترین فرآیندهای صنعت ساختمان سازی است. بسیاری از شرکت های ساختمان سازی از مواد مختلفی برای عایق کردن ساختمان در برابر آتش، سرما و گرما استفاده می کنند. امروزه بلوک های بتنی پوکه برای عایق صدا و حرارت به سایر مصالح ساختمانی ترجیح داده می شود. این بلوک ها که ماده اولیه آن پوکه معدنی می باشد، ماده ای کم جرم و بادوام هستند. مواد اولیه این بلوک‌ها بتنی که از  پوکه معدنی به دست می‌آیند، مواد طبیعی هستند که در نتیجه آتشفشان ایجاد شده‌اند. 

به دلیل دوام و وزن سبک آن اغلب برای ساخت ساز در ساختمان ها استفاده می شوند. با ساختار بادوام خود به واکنش های خارجی با موفقیت پاسخ می دهد. پوکه معدنی به دلیل ساختار محکمی که دارد، به عنوان مواد مقاوم در برابر زلزله شناخته می شود. زلزله به اکثر مصالح ساختمانی آسیب می رساند. با این حال، با توجه به نتایج آزمایش های کاربردی، مشخص شده است که بلوک های ساخته شده از پوکه معدنی نسبت به سایر مواد بادوام تر هستند. دلیل اصلی ماندگاری بلوک بتن پوکه معدنی آن نسبت به سایر مواد، داشتن ساختاری الاستیک است. انواع پوکه قروه و معدنی با بهترین کیفیت قابل فروش در مجموعه معدن داران کیمیا می باشند جهت خرید و استعلام قیمت پوکه قروه و معدنی با ما تماس بگیرید.

قیمت و خرید پوکه معدنی در تهران
قیمت و خرید پوکه معدنی در تهران

بلوک های پوکه معدنی در برابر آتش نیز مقاوم هستند وتا دمای بالا واکنش نشان نمی دهند. درجه دمای ذوب این بلوک ها بالاتر از سایر عناصر ساختاری است. به همین دلیل از بلوک های پوکه معدنی مقاوم در برابر آتش با دمای ذوب بالا در داخل ساختمان ها استفاده می شود. ویژگی دیگر این است که ساختاری دارد که از ورود و خروج آب ناشی از رطوبت جلوگیری می کند. با قابلیت نگهداری مقدار زیادی بخار آب در بدنه خود، محیطی سالم از نظر رطوبت در فضای داخلی ایجاد می کند. به همین دلیل، بلوک های پوکه معدنی مواد سالم و بادوامی هستند.

انواع پوکه معدنی

 • پوکه سفید
 • پوکه سیاه
 • پوکه بادامی
 • پوکه گردویی
 • پوکه فندقی
 • پوکه عدسی
 • پوکه مخلوطی
 • پوکه نخودی
 • سنگ پوکه
 • پودر پوکه

در کشور ما شهر هایی زیادی هستند که تولیدات معادن پوکه معدنی را خریدارند مثلا استان بوشهر که خریدار انواع مختلفی از پوکه های قروه میباشد و شهرهای کنگان و عسلویه دو شهر مهم مصرف کننده پوکه معدنی هستند.

فروش پوکه معدنی در خوزستان

یکی دیگر از استانهایی که پوکه معدنی را میتوان از آنجا خریداری کرد استان خوزستان و برخی از شهرهای این استان از جمله: اهواز، مسجد سلیمان، زفول، ایذه، آبادان، سربندر میباشند. توزیع پوکه معدنی بادامی در آبادن: در این شهر هم میتوان پوکه معدنی بادامی را به سبد خرید خود اضافه کرد. پوکه معدنی بادامی محصولی کمیاب میباشد که در شهر آبادان به وفور یافت میشود.

قیمت پوکه معدنی در ماهشهر با سایر شهرهای ایران متفاوت است چون در اندازه و وزنهای مختلفی در بازار این شهر یافت میشود. همچنین قیمت پوکه معدنی دزفول با سایر استانهای ایران فرق دارد. برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی شوشتر و قیمت پوکه معدنی اندیمشک میتوانید با نمایندگی های فروش این شهرها تماس بگیرید و از قیمت آن اطلاعاتی کسب کنید. انواع پوکه شیب بندی در مجموعه معدن داران کیمیا قابل فروش می باشد جهت اطلاع از قیمت پوکه شیب بندی و خرید آن با شرکت معدن داران کیمیا در تماس باشید.

انواع پوکه معدنی در تهران
انواع پوکه معدنی در تهران

فروش پوکه معدنی در کرمانشاه

این استان یکی از استانهای غربی کشور که دارای مصارف مختلف برای پوکه های معدنی مرغوب است. در این استان این چند نوع پوکه مصرف بیشتری دارند.

 • پوکه سفید
 • پوکه سیاه
 • پوکه بادامی
 • پوکه گردویی
 • پوکه فندقی
 • پوکه عدسی
 • پوکه مخلوطی
 • پوکه نخودی
 • سنگ پوکه
 • پودر پوکه

فروش پوکه معدنی قروه در پلدختر

قروه کردستان یکی از شهرهایی است که در آن معادن زیادی برای استخراج و تولید پوکه معدنی وجود دارد و قیمت پوکه معدنی در قروه نسبتا ارزانتر از سایر شهرهای ایران است.

پوکه معدنی چگونه استخراج و تولید میشود؟

برای مدت طولانی از پوکه معدنی با موفقیت در مزارع بونسای و گیاهان دیگر در ژاپن استفاده می شد. سنگ های پوکه از سنگ های آتشفشانی ساخته شده اند و بنابراین به طور طبیعی یافت نمی شوند. این سنگها از کشورهای دیگر که آتشفشان در آنها موجود است وارد می شوند. استفاده از سنگهای پوکه معدنی در ترکیب گلدان گیاهان باغی به دلیل آلی بودن، بهترین انتخاب محسوب می شود.

برای کشاورزی ارگانیک، استفاده از این سنگها در حال افزایش است. سنگهای پوکه دارای ترکیب متخلخل هستند و از سنگهای معمولی بسیار سبک ترند. آنها همچنین در هوادهی خاک نقش دارند. پوکه به دلیل خاصیت متخلخل بودن کیفیت خاک را بهبود می بخشد. آنها رطوبت را در مقدار مطلوب حفظ کرده و مواد مغذی لازم را برای تأمین مداوم ریشه گیاهان جذب می کنند. سنگ های پوکه تخلیه مناسب در خاک را تضمین می کنند.

علاوه بر این، سنگهای پوکه به راحتی تجزیه نمی شوند. با این حال، سنگ پرلیت نسبت به پوکه معدنی به راحتی به صورت پودر تجزیه می شود و ممکن است زهکشی خاک را مسدود کند. به همین دلایل، بیشتر دوستداران گیاهان ترجیح می دهند به جای پرلیت از سنگهای پوکه در گلدان یا باغات خود استفاده کنند. یکی دیگر از مزیتهای پوکه معدنی این است که قارچ و حشرات را جذب نمی کند. پوکه شرایط ایده آلی را برای رشد گیاهانی مانند،کاکتوس و ساکولنت ها ایجاد می کند زیرا باعث افزایش احتباس آب در خاک و انتقال بیشتر گازهای مورد نیاز برای رشد سالم گیاهان می شود.

سنگ های پوکه در اندازه های مختلف موجود هستند و ما می توانیم بنا به انتخاب خود آنها را انتخاب کنیم و و سفارش بدهیم. اندازه: 4-8 میلی متر محبوب ترین نوع از پوکه معدنی است که میتوان آنرا براحتی با خاک گلدانهای خانگی مخلوط کرد. اما اگر به اندازه کوچکتر یا بزرگتر نیاز دارید، لطفاً پس از فکر کردن ما را مطلع کنید که چه نوع پوکه ای را در نظر دارید سفارش بدهید و ما طبق نیاز شما پوکه را بصورت فله یا بسته بندی ارسال خواهیم کرد. برای تهویه خاک و اصلاح خاک، از این سنگها در سراسر جهان استفاده می شود. پوکه کیفیت خاک را بهبود می بخشد زیرا خواص متخلخل آن و مواد مغذی قابل ذخیره در سوراخ های میکروسکوپی است.

مقدار PH پوکه خنثی است، نه اسیدی است و نه قلیایی. سنگ های پوکه تمایل به جذب رطوبت جو دارند، یعنی میتوان از پوکه در مناطق مرطوب برای جذب رطوبت خاک استفاده کرد.. ما در اینجا هر 4 اندازه پوکه موجود خود را به مشتریان خود نشان میدهیم. اگر اندازه سنگ پوکه به اندازه کافی بزرگ باشد (بزرگتر از 15 میلی متر).

به راحتی می توانند در آب شناور باشند که به دلیل وزن کم و وجود حفره های هوا در داخل سنگ های پوکه، روی آب شناور میشوند. اما، اگر آنها را به قطعات کوچکتر تقسیم کنیم، حفره های هوای پوکه پر از آب می شوند و سریعا غرق در آب می شوند. از این رو، اگر قصد خرید پوکه برای استخر یا آکواریوم را دارید، توصیه می کنیم از پوکه 3 سانتی متر تا 5 سانتی متر استفاده کنید. در صورت نیاز به خرید و استعلام قیمت پوکه معدنی کیسه ای با شرکت معدن داران کیمیا در تماس باشید این شرکت مرکز فروش انواع پوکه معدنی کیسه ای می باشد.

قیمت پوکه معدنی در تهران
قیمت پوکه معدنی در تهران

در کدام شهرهای ایران پوکه به فروش می رسد؟

پوکه امروزه کاربرد فراوانی دارد میتوان از آن در بسیاری از صنعت ها استفاده کرد. در ایران شهرهای زیادی هستند که پوکه های تولید شده از معادن روباز قروه را مصرف می کنند. این شهرها عبارتند از : 

 • اراک، محلات، گلپایگان، خمین
 • عسلویه ( کنگان )
 • زاهدان، چابهار
 • درود، ازنا ، الیگودرز، پلدختر
 • رامسر، رشت، شمال
 • قائم شهر، ساری،
 • ایلام
 • اهواز، مسجد سلیمان
 • دزفول، ایذه، آبادان، سربندر
 • یاسوج، فارس
 • گرمسار، دامغان
 • گرگان، زنجان، قزوین

قیمت پوکه معدنی

گفتیم که پوکه معدنی در سایز و اندازهای مختلفی تولید و روانه بازار می شود. به همین خاطر قیمت پوکه معدنی در تهران بستگی به نوع و اندازه آن دارد. پوکه معدنی پودری، بسته بندی، نخودی، بادامی و فله ای بزرگ نیز موجود می باشد. برای خرید و استعلام قیمت پوکه معدنی تهران می توانید با کارشناسان بخش فروش شرکت معدن داران کیمیا تماس بگیرید این شرکت مرکز فروش پوکه معدنی در تهران می باشد.

قیمت پوکه معدنی در تهران چقدر می باشد؟

برای اطلاع از قیمت قیمت پوکه معدنی تهران با مجموعه معدن داران کیمیا مرکز فروش پوکه معدنی در تهران تماس بگیرید.

بهترین شرکت برای برای خرید پوکه معدنی در تهران کدام می باشد؟

مجموعه معدن داران کیمیا مرکز فروش انواع پوکه معدنی در تهران می باشد. برای خرید پوکه معدنی در تهران و استعلام قیمت آن با ما در تماس باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.