قیمت پوکه شیب بندی

پوکه معدنی یک ماده معدنی است که دارای خاصیت های زیادی برای ساخت ساز و تولید لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد. ساخت یک خانه تا حد زیادی به منطقه ای که در آن قرار خواهد گرفت بستگی دارد. در یک زمین مسطح، هیچ مشکلی در چیدمان ساختمان وجود ندارد.برای اطلاع از قیمت پوکه شیب بندی با ما تماس بگیرید.
اما اگر ساخت و ساز در شیب وجود داشته باشد، کار چندین بار پیچیده می شود. تا به امروز، خانه های روی دامنه های شیب دار بسیار محبوب هستند. آنها از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و در نوع خود فوق العاده هستند. در تصمیم گیری در مورد ساخت چنین خانه ای، مهم است که بسیاری از تفاوت های ظریف را در نظر بگیرید. و مهمتر از همه، به یاد داشته باشید که طراحی به معمار و طراحی ساختمان بستگی دارد.
امروزه برای شیب بندی خانه ها از پوکه استفاده میکنند که یک سنگ بسیار سبک و از نظر استقامت دارای مقاومت بسیار بالایی است. برای اطلاع از قیمت پوکه شیب بندی میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.

قیمت پوکه شیب بندی
قیمت پوکه شیب بندی

پوکه معدنی چگونه تشکیل میشود؟


پوکه معدنی که توف زئولیتی نیز نامیده می شود، یک ماده معدنی آتشفشانی طبیعی است که میلیون ها سال پیش در زمان فوران گدازه ها به وجود آمده است. و مخلوط کردن آن با آب دریا یا آب داغ برای ایجاد واکنش شیمیایی بین خاکستر آتشفشانی و آب شور دریا و زئولیت دارای بار جاذب منفی است.
پوکه معدنی مجموعه ای از عناصر قلیایی و سیلیکات آلومینیوم هیدراته است. که با مواد معدنی آن بیشتر در سنگ های رسوبی وجود دارد، زیرا زئولیت 85 تا 60 درصد آنها را تشکیل می دهد. همچنین پوکه معدنی کانی متخلخلی است که حجم حفره های متخلخل آن به 50 درصد حجم کل آن می رسد و کانال هایی با دیافراگم از 3.0 تا 0.8 نانومتر.

پوکه معدنی و فونداسیون


استفاده از پوکه معدنی تنها راه حل موثر و اقتصادی برای ساخت فونداسیون خانه های شیب دار است، استفاده از 20 تا 30 درصدپوکه معدنی طبیعی سازگار با محیط زیست تولید شده از گدازه های آتشفشانی برای ساخت ساز از نظر مهندسی سازه هیچ مشکلی نخواهد داشت.
در گذشته از پوکه معدنی در بیشتر کاخ‌ها و ساختمان‌های یونانی استفاده می‌شد که هزاران سال بدون خرابی دوام آورد. کلیه مواد تولید شده در شرکت غربالگری معدن داران مطابق با استانداردهای جهانی می باشد.

مزایای استفاده از پوکه معدنی


• پوکه معدنی دارای مزایای فیزیکی و شیمیایی زیادی در ساخت ساز است
• از پوکه معدنی به عنوان ماده اضافی برای ساخت سیمان پرتلند در ساخت سازه ها در مناطق گرم برای خنک نگه داشتن سازه استفاده میشود
• برخی از مطالعات دو مزیت دیگر استفاده از پوکه معدنی را در تثبیت و تقویت خاک نشان داده‌اند.
• همچنین میتوان با اضافه کردن آنها به جاده ها برای جلوگیری از شیارهای آسفالتی که در حال حاضر در تعدادی از خیابان ها یافت می شود. برای اطلاع از قیمت پوکه شیب بندی میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.

قیمت پوکه شیب بندی
قیمت پوکه شیب بندی

پوکه معدنی


پوکه معدنی سنگی سبک است که دارای یک طرف درشت و یک طرف ریزتر است که در نتیجه مخلوط کردن گدازه و آب با هم به وجود می آید و از طرف زبر برای از بین بردن پوست مرده استفاده می شود در حالی که سمت ریز آن برای مناطق حساس استفاده می شود.
همچنین این سنگ در نرم شدن بافت و تسکین درد ناشی از اصطکاک نقش دارد و می توان از این سنگ برای چندین ناحیه بدن مانند صورت، نواحی حساس و پاها استفاده کرد. می توان به صورت روزانه از آن استفاده کرد، اما استفاده از آن به آرامی و طبق روش خاصی مهم است.

استفاده از بلوک های بتنی پوکه معدنی به جای بلوک سیمانی


بهتر است از بلوک بتنی پوکه معدنی در ساخت و ساز به جای بلوک سیمانی یا بلوک گل قرمز که در حال حاضر استفاده می شود، استفاده شود.
بلوک بتنی پوکه معدنی از نظر مقاومت در برابر املاح، عایق حرارتی و صوتی و هزینه متناسب با مزایای آن بر دو نوع اخیر برتری دارد.
این نوع بلوک پس از ساخت نیازی به خیس شدن ندارد زیرا به مدت کافی در اتاق های بخار مخصوص کارخانه نگهداری شده است. همچنین با وزن سبک آن نسبت به بلوک سیمانی مشخص می شود که در آن پودر پوزولانی ریز 90 درصد با سیمان پرتلند معمولی 10 درصد مخلوط می شود.

مشخصه پوکه معدنی برای بتن چیست؟


مشخصه آن عدم وجود ماسه یا شن است که گاهی اوقات باعث خراب شدن بتن می شود. برای کاهش اتکا به سیمان پرتلند معمولی، سازگار با محیط زیست در نظر گرفته می شود.
علاوه بر استفاده از بلوک بتنی پوکه معدنی و همچنین کاشی های پوزولان، ساختمان به عنوان یک کل از یک واحد همگن از سیمان پرتلند معمولی تشکیل شده است.
بنابراین، شما با استفاده از بلوک بتنی پوکه معدنی در شیب دار کردن سازه مقاومت بالایی در برابر خوردگی، گرما و رطوبت بالا به دست می آورد و کمک موثری به کیفیت ساختمان، ایمنی محیط زیست و سلامت انسان می کنیم.برای اطلاع از قیمت پوکه شیب بندی میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.

قیمت پوکه معدنی تهران چقدر می باشد؟

قیمت پوکه معدنی در تهران: استان تهران یکی از استانهایی است که خریدار محصولات معادن تولید پوکه معدنی قروه میباشد.در مورد قیمت پوکه معدنی این نکته هم نیاز به ذکر است که انواع مختلف پوکه معدنی بدلیل تفاوت داشتن در سایز و وزن آنها یعنی سبک یا سنگین بودن آنها باهم دیگر متفاوت هستند.

فروش پوکه معدنی به چه شکل می باشد؟

فروش پوکه یکی از خدماتی است که معدن داران کیمیا به صورت گسترده انجام می دهند. پوکه های معدنی یکی از بهترین سنگ های طبیعی است که به دلیل ویژگی هاو قابلیت های بسیار خاص و منحصر به فرد، در بسیاری از مراکز مورد استفاده قرار می گیرد. این پوکه ها از نظر کیفیت و نحوه تشکیل به دسته های مختلف درجه یک، درجه دو و درجه سه تقسیم بندی می شوند

کاربرد پوکه معدنی قروه در شیب بندی کف ساختمان

شیب بندی با پوکه معدنی به منظور ایجاد سطح هموار در ساختمان سازی به وسیله پوکه معدنی قروه انجام می شود. هدف اصلی استفاده از پوکه های معدنی در ساختمان سازی برطرف کردن خواسته و نیاز مشتریان است .

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.