پوکه معدنی بوشهر

پوکه معدنی بوشهر از دیگر پوکه های مرغوب و باکیفیت است که در بسیاری از صنایع به کار می رود. این پوکه همان طور که از نامش مشخص است ناشی از فعالیت کوه های آتش فشانی بوشهر است و با توجه به کیفیتی که دارد درجه بندی می شود. وزن این پوکه ها پایین و درجه سختی بالایی دارند و برای ساختمان سازی بهترین گزینه به شمار می روند.

پوکه معدنی بوشهر چه خواصی دارد؟


این پوکه ها وزن پایین دارند، به گونه ای که بر روی آب شناور می شوند. 
عایق خوبی در برابر صوت و حرارت می باشند. 
مقاومت بالایی در برابر حرارت از خود نشان می دهند و در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار موجود هستند. 
پوکه های بوشهر دوام و مقاومت بالایی دارند و از عمری طولانی و ماندگاری بالایی برخوردار می باشند. 
نحوه استخراج پوکه معدنی بوشهر
سنگ های معدنی در دل زمین تحت حرارت بالا قرار می گیرند و با فوران آتش فشان این سنگ ها نیز به بیرون پرتاب می شوند و با سرعت بسیاری سرد شده و گازهای موجود در آن خارج می شوند. این دانه های ریز در زیر خاکستر مدفون شده و قابل مشاهده نیستند. معادن استخراج سنگ با استفاده از دستگاه هایی که دارند این لایه ها را برداشته و به پوکه ها می رسند و پس از انجام عملیات خاص بر روی آن ها به شکل سنگ های موجود در بازار در می آیند و با قیمت مناسبی به فروش می رسند.


انواع پوکه معدنی بوشهر


پوکه های معدنی بوشهر در هنگام خروج از زمین به اشکال مختلفی در می آیند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی هستند و در صنایع مختلفی به کار می روند. پوکه معدنی عدسی، پوکه معدنی نخودی، پوکه معدنی بادامی، پوکه معدنی سیاه و پوکه معدنی ماسه ای از جمله رایج ترین پوکه های معدنی بوشهر به شمار می روند.


کاربرد پوکه معدنی بوشهر


یکی از رایج ترین و مهم ترین کاربرد این پوکه ها در ساختمان سازی برای ساخت نمای ساختمان می باشد. 
این پوکه ها در صنعت کشاورزی برای آب بندی مورد استفاده قرار می گیرند. 
در تصفیه خانه ها برای جداسازی املاح آب کاربرد دارند.
برای شیب بندی زمین به کار می روند. 
برای افزایش زیبایی آب نماها نیز استفاده می شوند.

پوکه معدنی بوشهر
پوکه معدنی بوشهر

خرید پوکه معدنی بوشهر


پوکه های معدنی بوشهر کیفیت های مختلفی دارند و هر فرد بر اساس نیاز خود می تواند مناسب ترین نوع پوکه را خریداری کند. برای این که از کیفیت پوکه ها مطمئن شوید باید این محصول را از فروشگاه های معتبر سفارش دهید. قیمت پوکه های معدنی بوشهر بر اساس درجه بندی تعیین می شود و در صنایعی همچون صنعت کشاورزی که کیفیت پوکه ها اهمیت ندارد، می توان با خرید پوکه های درجه 3 در هزینه ها صرفه جویی کرد. معدن داران کیمیا این افتخار را دارد که باکیفیت ترین پوکه را با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه دهد. جهت سفارش این محصول تنها کافیست با این فروشگاه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.