قیمت پوکه معدنی ریز

معدن داران یکی از شرکت هایی است که در تولید انواع پوکه معدنی ریز سابقه زیادی دارد. این شرکت با استفاده از بروزترین دستگاه مرغوب ترین پوکه معدنی را تصفیه آنرا برای استفاده آماده میکند.برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی ریز و سایر محصولات مربوط به این سنگ معدنی با ارزش با ما تماس بگیرید.

استفاده پوکه ریز برای ساخت ساز


پوکه ریز یک مفهوم ساختمانی نوآورانه برای ایجاد یک مصالح ساختمانی منحصر به فرد با خواص عایق چشمگیر در ترکیب با سنگدانه سیمان است. با ریختن مخلوط سیمان تشکیل شده با پوکه در قالب هایی با ضخامت استاندارد 18-24 اینچ به دست می آید . معمولاً برای افزایش بیشتر عملکرد حرارتی بلوک ها با یک گچ با کیفیت بالا پوشانده می شود. بنابراین، بلوک های پوکه، که یک مصالح ساختمانی هستند، عایق صوتی برتر و عملکرد مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی را ارائه می دهند.
پوکه ریز یکی از ساده ترین عناصر ساختمانی برای کار بر روی آن است. این فرصت را می دهد تا با برآورده کردن انتظارات زیبایی شناختی در اشکال و اندازه های بسیار متفاوت در ساختمان هایی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد، عبارات معماری مختلف را به دست آورید. 
بلوک های بتنی با سنگ پوکه؛ به عنوان جایگزینی برای بتن معمولی در کف ساختمان، دیوارهای حائل یا سایر مصارف عمومی استفاده نمی شود. در مقابل، با افزودن به محتوای بتن مورد استفاده در حال حاضر، به عایق بودن و اقتصادی بودن سیستم ساختمان کمک می کند.

قیمت پوکه معدنی ریز

بلوک پوکه ریز


عایق کاری یکی از مهمترین فرآیندهای صنعت ساختمان است. بسیاری از شرکت های ساختمانی از مواد مختلفی برای عایق استفاده می کنند. امروزه بلوک های پوکه ریز برای عایق صدا و حرارت ترجیح داده می شوند. این بلوک ها که ماده اولیه آن سنگ پا می باشد، ماده ای کم جرم و بادوام است. امروزه به بلوک های پوکه نیز پوکه می گویند.
مواد اولیه این بلوک‌ها که از سنگ‌های پوکه به دست می‌آیند، مواد طبیعی هستند که در نتیجه آتشفشان ایجاد شده‌اند. به دلیل دوام و وزن سبک آن اغلب برای ساختمان ها ترجیح داده می شود. با ساختار بادوام خود به واکنش های خارجی با موفقیت پاسخ می دهد. 
به دلیل ساختار محکمی که دارد، به عنوان مواد مقاوم در برابر زلزله شناخته می شود. زلزله به اکثر مصالح ساختمانی آسیب می رساند. با این حال، با توجه به نتایج آزمایش های کاربردی، مشخص شده است که بلوک های ساخته شده از سنگ پا نسبت به سایر مواد بادوام تر هستند. دلیل اصلی ماندگاری بیشتر آن نسبت به سایر مواد، داشتن ساختاری الاستیک است.
بلوک های پوکه ریز در برابر آتش نیز مقاوم هستند. مواد خام مورد استفاده تا دمای بالا واکنش نشان نمی دهند. درجه دمای ذوب بالاتر از سایر عناصر ساختاری است. به همین دلیل از بلوک های پوکه مقاوم در برابر آتش با دمای ذوب بالا در داخل ساختمان ها استفاده می شود. ویژگی دیگر این است که ساختاری دارد که از ورود و خروج آب ناشی از رطوبت جلوگیری می کند. با قابلیت نگهداری مقدار زیادی بخار آب در بدنه خود، محیطی سالم از نظر رطوبت و رطوبت در فضای داخلی ایجاد می کند. به همین دلیل، بلوک های پوکه مواد سالم و بادوامی هستند. برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی ریز و سایر محصولات مربوط به این سنگ معدنی با ارزش با شماره زیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.