پوکه معدنی رباط ‌کریم

هنگامی که سنگ های معدنی در زیر زمین تحت حرارت قرار می گیرند، با فوران آتشفشان به بیرون پرتاب شده و سرد می شوند. با خروج گاز از داخل این پوکه ها سوراخ هایی در پوکه ها ایجاد می شود که نتیجه آن ایجاد تخلخل در سنگ می باشد. این پوکه ها در زیر مقدار بسیاری خاکستر مدفون می شوند و با استخراج آن ها با استفاده از دستگاه های مخصوص، می توان از این پوکه در صنایع مختلف استفاده کرد. پوکه معدنی رباط کریم نیز از جمله پوکه های باکیفیت است که در موارد متعددی کاربرد دارد. از جمله مزایای این پوکه ها می توان به مقاومت حرارتی بالا، مقاومت سایشی بالا و وزن سبک اشاره کرد.


کاربرد پوکه معدنی رباط کریم


پوکه های معدنی رباط کریم را می توان در موارد مختلفی استفاده کرد که عبارت است از:
در صنعت ساختمان سازی از این پوکه برای شیب بندی ساختمان و نما استفاده می شود.
از این پوکه در صنعت کشاورزی برای زهکشی و آب بندی استفاده می کنند. 
این پوکه ها قدرت تصفیه کنندگی بالایی دارد و از این رو در تصفیه خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پوکه معدنی رباط ‌کریم
پوکه معدنی رباط ‌کریم


انواع پوکه های معدنی رباط کریم


پوکه های معدنی رباط کریم بر اساس ساختار و شکل خود در گروه های مختلف پوکه های عدسی، بادامی، سیاه، ماسه ای و نخودی قرار می گیرد. هر کدام از این پوکه ها دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند که کارایی این محصول را تعیین می کند.


کیفیت پوکه معدنی رباط کریم


پوکه های معدنی رباط کریم بر اساس میزان تخلخلی که دارند، درجه بندی کیفی می شود. پوکه هایی که بالاترین تخلخل را دارند، در گروه پوکه های درجه 2 قرار می گیرند. پوکه های معدنی درجه یک اغلب در ساختمان سازی و برای شیب بندی ساختمان به کار برده می شوند.

عایق بندی با پوکه معدنی


یکی از مهم ترین مزایا و کارایی پوکه های معدنی در عایق بندی ساختمان می باشد. بدین صورت که پوکه ها وزن سبکی دارند و در برابر عبور صوت و حرارت مقاومت بالایی دارند. همچنین پوکه ها نسبت به سایر عایق ها دارای قیمت ارزان تری نیز می باشند. بنابراین استفاده از پوکه های معدنی در ساختمان برای عایق بندی بسیار رایج است.

قیمت پوکه معدنی رباط کریم


پوکه های معدنی قیمت های متنوعی دارند و بر اساس میزان تخلخل قیمت گذاری می شوند. معدن داران کیمیا با ارائه مستقیم انواع پوکه های معدنی ارزان ترین محصول را برای مشتریان ارسال می کند. شنا تنها از طریق یک تماس می توانید از قیمت این محصول مطلع شوید.


خرید پوکه معدنی رباط کریم


برای خرید پوکه های معدنی باید از کیفیت و سلامت آن مطمئن شوید. با توجه به پایین وبدن وزن پوکه های معدنی، این محصول به صورت کیلویی و در تناژ بالا به فروش می رسد. معدن داران کیمیا کیفیت سلامت پوکه های معدنی راباط کریم را تضمین می کنند و شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش این مرکز سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.