راز استفاده از سنگ پا برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن

آیا از ظاهر شدن موهای زائد روی دست، پا، پشت و یا حتی صورت خود ناراضی هستید؟ این موها باعث خجالت شدن شما می شود. ما این خبر خوب را برای شما به ارمغان می آوریم. برای از بین بردن موهای زائد می توانید از سنگ پا استفاده کنید، زیرا ساده ترین راه برای از بین بردن موهای زائد و داشتن پوستی صاف مانند ابریشم و بدون مو برای مدت زمان کوتاهی است.
ابزار مورد نیاز خود را برای رفع موهای زائد بدون درد مانند صابون، آب و سنگ پا آماده کنید. در ابتدا باید سنگ پا مناسب را تهیه کنید. شما می توانید در بسیاری از فروشگاه های زیبایی یک سنگ پا تهیه کنید.
با شروع این فرآیند، اکنون مواد مورد نیاز برای از بین بردن موهای زائد را دارید، پس بیایید از هم اکنون شروع کنیم. می توانید این کار را در حمام یا وان حمام انجام دهید. و ناحیه مورد نظر را چه در بازوها، چه پاها یا پشت با آب گرم بشویید. حالا مقداری صابون را روی ناحیه ای که می خواهید موها را از بین ببرید بمالید. فقط با ماساژ دادن با سنگ پا در سراسر ناحیه که می خواهید موهای آن را از بین ببرید، نتیجه ای واقعا جادویی خواهید کرفت.
این فرآیند را هفته ای دو بار هنگام دوش گرفتن انجام دهید. و بعد از حدود بیست روز خواهید دید که هیچ مویی وجود ندارد. و حالا از نبود مو در این ناحیه لذت ببرید و با روش های دردناک رفع موهای زائد خداحافظی کنید.

راز استفاده از سنگ پا برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن
راز استفاده از سنگ پا برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن

نکات مهم هنگام استفاده از سنگ پا

هیچ روزی را بدون انجام این کار از دست ندهید تا زمانی که بعد از یک ماه بتوانید از شر موهای زائد خلاص شوید.
شما باید یک سنگ پوکه با لبه های گرد انتخاب کنید، زیرا لبه های ناهموار به بدن آسیب می بینند.
همیشه با استفاده از صابون از سنگ پا استفاده کنید، سنگ پا خراش های کوچکی روی ناحیه ای از پوست که می خواهید موها را از آن جدا کنید، باقی می گذارد.


چیزهایی که نیاز دارید:
سنگ پوکه
آب
صابون

راز استفاده از سنگ پا برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن
راز استفاده از سنگ پا برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن

حقایقی در مورد استفاده از سنگ پا برای از بین بردن موهای زائد

حذف کامل موهای زائد با استفاده از سنگ پا به دست می آید. و این از طریق اصطکاک سنگ پوکه با سطح پوست است. این روش برای صدها سال توسط مردمان باستانی آسیا، اروپا و آمریکای شمالی برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گرفته است. سنگ پا نه تنها موهای زائد را از بین می برد، بلکه به خلاص شدن از شر سلول های مرده پوست کمک می کند و پوست را نرم و سطح آنرا صاف می کند.
هم مردان و هم زنان می توانند موهای زائد را با استفاده از سنگ پا از بین ببرند، اما این کار باید به روشی صحیح و بهداشتی انجام شود تا از تحریک پوست جلوگیری شود.
سنگ پوکه تمایل دارد چربی های طبیعی پوست را از بین ببرد و در نتیجه پوست را خشک می کند. هنگام مالش پوست، پوست را نیز لایه برداری می کند و پوست را نسبت به نور خورشید حساس تر می کند. بعد از این کار حتما از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید.

مجموعه معدن داران کیمیا مجری مستقیم و بدون واسطه فروش سنگ پا در سراسر ایران می باشد. جهت اطلاع از قیمت سنگ پا با مشاورین ما در تماس باشید.

هر بار که موهای زائد را از بین می‌برید باید اقدامات احتیاطی را انجام دهید که به شرح زیر است:

• بهتر است در حین حمام از سنگ پا استفاده کنید. زمانی که پوست بسیار مرطوب باشد فولیکول های مو در اثر گرما و آب باز می شوند. منافذ باز اغلب به از بین بردن موها بدون درد و به راحتی کمک می کنند.
• ضمناً ماساژ باید به صورت دایره ای انجام دهید و برای هر ناحیه ای که می خواهید موها را بردارید باید 30 ثانیه این کار را ادامه دهید و بلافاصله از ناحیه ای به ناحیه دیگر حرکت کنید.
• اگر از پوست بسیار زبر و خشک رنج می برید، بهتر است از ژل آلوئه ورا، روغن ویتامین E یا هر مرطوب کننده سبک دیگری استفاده کنید تا از تحریک پوست جلوگیری کرده و پوست را صاف نگه دارید.
• بهتر است قبل از ادامه ، سنگ پا را روی ناحیه کوچکی از پوست آزمایش کنید، اگر بعد از برداشتن مو با سنگ پا، جوش شدید یا سوزش شدید وجود داشت،این کار را باید بلافاصله قطع کنید.
• در نواحی خاصی از بدن که بیشتر مستعد تحریک هستند، یعنی صورت و زیر بغل با احتیاط از سنگ پا استفاده کنید.
• سنگ پوکه به شکل سنگ های متخلخل است، بنابراین بافت طبیعی آن کمک می کند تا موها به راحتی از بین بروند. هنگام ماساژ پوست، اصطکاک حرارت کافی برای خلاص شدن از شر فولیکول های مو ایجاد می کند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.