نحوه استخراج پوکه معدنی

نحوه استخراج پوکه معدنی

پوکه معدنی یک سنگ بسیار سبک وزن، متخلخل و ساینده است که قرن ها در صنعت ساختمان سازی و آرایشی و همچنین در پزشکی اولیه مورد استفاده قرار گرفته است.همچنین به عنوان ساینده به ویژه در پولیش ها، مداد پاک کن ها و تولید شلوار جین از آن استفاده می‌شود. از پوکه در کتاب‌سازی اولیه برای تهیه صحافی پوست و چرم نیز استفاده می‌شود. پوکه تقاضای زیادی دارد، به ویژه برای تصفیه آب، مهار نشت مواد شیمیایی، تولید سیمان، باغبانی و به طور فزاینده ای برای صنعت حیوانات خانگی.

استخراج پوکه در مقایسه با سایر روش‌های استخراج، فرآیندی سازگار با محیط زیست است، زیرا سنگ‌های آذرین به شکل یک مجتمع سست بر روی سطح زمین رسوب می‌کنند. استخراج مواد به روش های روباز انجام می شود. خاک توسط ماشین آلات برداشته می شود تا پوکه خالص تری بدست آید. از صافی های مخصوص برای فیلتر کردن پوکه سطحی ناخالص برای خاک های آلی و سنگ های ناخواسته استفاده می شود. انفجار ضروری نیست زیرا مواد منسجم نیستند، بنابراین فقط از ماشین های ساده مانند بیل استفاده می شود. اندازه‌های مختلف پوکه برای مصارف خاص مورد نیاز است، بنابراین از سنگ شکن‌ها برای دستیابی به درجه‌های مورد نظر از کلوخه، درشت، متوسط، ریز و فوق‌ریز استفاده می‌شود.

مجموعه معدن داران کیمیا مرکز فروش پوکه معدنی می باشد. در صورت نیاز به خرید پوکه معدنی با ما در تماس باشید.

استخراج پوکه معدنی
نحوه استخراج پوکه معدنی

کاربرد پوکه معدنی در پزشکی از سالیان دور

سنگ پا بیش از ۲۰۰۰ سال است که در صنعت پزشکی استفاده می شود. طب قدیم چینی از پوکه آسیاب شده همراه با میکای آسیاب شده و استخوان های فسیل شده اضافه شده به چای برای تسکین روح استفاده می کردند. این چای برای درمان سرگیجه، حالت تهوع، بی خوابی و اختلالات اضطرابی استفاده می شد. بلع این سنگ خرد شده در واقع توانست ندول ها را نرم کند و بعداً با سایر مواد گیاهی برای درمان سرطان کیسه صفرا و مشکلات ادراری مورد استفاده قرار گرفت. در طب غربی، از اوایل دهه ۱۷۰۰، پوکه را به همراه سایر موادی که برای درمان زخم‌های پوست و قرنیه استفاده می‌کردند، آسیاب می‌کردند. از این اسپلینت ها برای کمک به زخم های بهداشتی نیز استفاده شده است. در حدود سال ۱۶۸۰، یک طبیعت شناس انگلیسی متوجه شد که از پودر پوکه برای درمان عطسه های پشت سرهم میشه استفاده کرد.

برای استعلام قیمت پوکه معدنی با مجموعه معدن داران کیمیا در تماس باشید. مجموعه معدن داران کیمیا ارائه دهنده انواع پوکه معدنی می باشد.

فواید پوکه معدنی در زمینه های سلامتی و درمانی

از پوکه معدنی به عنوان یک ماده برای مراقبت شخصی از هزاران سال قبل استفاده میشده است . این ماده ساینده ای است که می تواند به صورت پودر یا سنگ برای از بین بردن موهای زائد یا پوست های زائد پاشنه پا استفاده شود. همچنان که در حمام هر خانه ای یک سنگ پا یافت میشود. در مصر باستان مراقبت و زیبایی پوست اهمیت زیادی داشت و آرایش و از مرطوب کننده ها بسیار مورد استفاده قرار می گرفت. یکی از روش های رایج این بود که تمام موهای بدن را با کرم، تیغ و سنگ پا از بین ببرند.

پوکه معدنی قروه را از مجموعه معدن داران کیمیا با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. در صورت نیاز به خرید پوکه قروه با ما در تماس باشید. معدن داران کیمیا مرکز فروش سنگ پا می باشد. برای خرید سنگ پا با ما در تماس باشید.

همچنین پوکه به شکل پودر یکی از مواد تشکیل دهنده خمیردندان در روم باستان بود. مراقبت از ناخن در چین باستان بسیار مهم بود. ناخن ها را با سنگ پا تمیز می کردند و از سنگ پا نیز برای از بین بردن پینه استفاده می کردند. در یک شعر رومی کشف شد که از پوکه برای از بین بردن پوست مرده در ۱۰۰ سال قبل از میلاد، احتمالاً قبل از آن زمان استفاده می شده است، از آن زمان در بسیاری از دوره ها از جمله دوران ویکتوریا استفاده شده است. 

نحوه تشکیل پوکه معدنی از مقالات مفید سایت مجموعه معدن داران کیمیا می باشد که پیشنهاد می کنیم آن را مطالعه کنید.

امروزه بسیاری از این تکنیک ها هنوز در حال استفاده هستند. پوکه به طور گسترده ای به عنوان لایه بردار پوست استفاده می شود. اگرچه تکنیک های رفع موهای زائد در طول قرن ها تکامل یافته است، اما هنوز هم از ساینده هایی مانند سنگ پا نیز استفاده می شود. سنگ پا اغلب در سالن ها در طول فرآیند پدیکور برای از بین بردن پوست خشک و اضافی در کف پا و همچنین پینه استفاده می شود.پوکه ریز آسیاب شده به برخی از خمیردندان ها به عنوان پوششی مشابه استفاده رومی اضافه شده است و به راحتی تجمع پلاک بر روی دندانها را از بین می برد. خمیر دندان برای استفاده روزمره بیش از حد ساینده است.

نحوه استخراج پوکه معدنی به چه صورت می باشد؟

در این مقاله از سایت معدن داران کیمیا به بررسی نحوه استخراج پوکه معدنی به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

کاربرد پوکه معدنی در پزشکی چیست؟

برای اطلاع از کاربرد پوکه معدنی در پزشکی پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.