فواید سنگ پا

فواید سنگ پا چیست

سنگ پوکه یک سنگ آذرین رنگ روشن با تخلخل بسیار بالا است که در هنگام فوران های آتشفشانی به وجود می آید و برای از بین بردن پوست خشک و مرده استفاده می شود . استفاده روزانه از سنگ پا برای مراقبت از پوست ممکن است، اما دانستن نحوه استفاده صحیح از آن مهم است، زیرا استفاده بیش از حد منجر به برداشتن بیش از حد پوست، خونریزی از زخم ها یا افزایش خطر عفونت می شود.

کاربردهای سنگ پا

سنگ پوکه در طول اعصار در بسیاری از امور صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین در مراقبت از پوست نیز مورد استفاده قرار می گرفته است، بنابراین سنگ پا را در بسیاری از مغازه های آرایشی بهداشتی میتوان یافت.

مجموعه معدن داران کیمیا مرکز فروش سنگ پا در کشور می باشد. در صورت نیاز به خرید سنگ پا با قیمت مناسب با ما در ارتباط باشید.

مهم ترین کاربردهای سنگ پا

فوائد سنگ پا
فواید سنگ پا

لایه برداری از پوست با سنگ پا

برای لایه برداری ایمن پوست پا یا دست، به یک کاسه بزرگ آب گرم نیاز دارید، اما اگر می خواهید از سنگ پا روی آرنج، صورت یا گردن خود استفاده کنید، بهتر است این کار را هنگام دوش گرفتن انجام دهید.

برای اطلاع از قیمت سنگ پا با شرکت معدن داران کیمیا در ارتباط باشید. مجموعه معدن داران کیمیا ارائه دهنده انواع سنگ پا با قیمت مناسب می باشد.

 • مطمئن شوید که هم سنگ پا و هم آب مصرفی تمیز هستند.
 • پوست خشک را به مدت 5 تا 10 دقیقه در آب گرم خیس کنید که به نرمی و مرطوب شدن پوست کمک می کند .
 • برای افزایش رطوبت و نرم شدن پا، صابون یا روغن مخصوص پا را به آب اضافه کنید.
 • یک یا دو قطره اسانس اسطوخودوس ، یاسمن یا چوب صندل را به آب اضافه کنید تا آرامش و آرامش بیشتری به شما ارائه شود.
 • در حین غوطه ور کردن پوست ، یک سنگ پا را نیز در آب گرم فرو کنید، زیرا خیس کردن سنگ خطر بریدگی را کاهش می دهد.
 • دست ها یا پاهای خود را از حمام صابون بردارید و با حوله خوب خشک کنید ، اگر پوست شما هنوز زبر است، چند دقیقه دیگر آنها را خیس کنید.
 • سنگ را از سمت ساینده به صورت دایره ای با فشار ملایم روی پوست بمالید .
 • دو یا سه دقیقه پوست خود را ماساژ دهید .
 • اگر شروع به احساس حساسیت یا زخم کردید، فوراً آن را متوقف کنید زیرا فشار زیادی وارد می‌کنید.
 • به مالیدن سنگ پا بر روی پوست خود ادامه دهید تا زمانی که پوست مرده را از بین ببرید، پس از دو تا سه دقیقه مالیدن، پوست خود را بشویید .
 • اگر هنوز مقداری پوست مرده می بینید، این روند را تکرار کنید.
 • سنگ پا باید برای هر بار استفاده شسته شود تا تمیز بماند.
 • برای حفظ نرمی و لطافت پوست می توانید این عمل را روزانه یا چند بار در هفته تکرار کنید .
 • یک مرطوب کننده یا روغن را روی پوست خود بمالید تا رطوبت آن حفظ شود و پوست صاف بماند.
 • برای بهترین نتیجه، پس از خیس کردن پوست خود از جوراب استفاده کنید تا رطوبت آن حفظ شود.

مجموعه معدن داران کیمیا مجری مستقیم و بدون واسطه فروش سنگ پا در سراسر ایران می باشد. جهت اطلاع از قیمت سنگ پا با مشاورین ما در تماس باشید.

در صورت نیاز به خرید انواع پوکه قروه با شرکت معدن داران کیمیا در ارتباط باشید. برای خرید انواع پوکه قروه با ما تماس بگیرید.

برای رفع موهای زائد

هیچ حمامی خانگی فاقد سنگ پا نیست و اغلب بیش از یک حمام با درجات زبری متفاوت برای از بین بردن پوست مرده و نرم کردن پا وجود دارد.

از بین بردن موهای زائد

از سنگ پوکه نرم می توان برای از بین بردن موهای زائد بدن هنگام دوش گرفتن و مرطوب کردن پوست استفاده کرد.

کود گیاهی

سنگ پوکه و مخلوطی از خاک برای گیاهان آپارتمانی بسیار مفید است، زیرا آب را جذب می کند و به همین خاطر خاک گیاهان را برای مدت طولانی تری مرطوب نگه می دارد.

پوکه معدنی قروه را از شرکت معدن داران کیمیا با قیمت مناسب خریداری کنید. معدن داران کیمیا مرکز فروش پوکه معدنی در کشور می باشد.

تمیز کردن توالت

لکه های زرد توالت با مالش تدریجی آن با سنگ پا از شر لکه های زرد توالت خلاص شوید، اما مراقب باشید سنگ را بدون خیس کردن ابتدا با آب استفاده کنید تا به چینی حمام آسیبی نرسد.

سنگ پا
کاربرد سنگ پا

تمیز کردن چربی های سخت از روی فر

فر حاوی لکه های چربی انباشته شده است و با اسفنج یا برس ظرفشویی نمی تواند آنها را از بین ببرد، از سنگ پا خیس برای مالیدن لکه ها و پاک کردن آنها استفاده کنید.

برای استعلام قیمت پوکه معدنی با شرکت معدن داران کیمیا در تماس باشید. مجموعه معدن داران کیمیا ارائه دهنده انواع پوکه معدنی می باشد.

از بین بردن موهای گربه و سگ روی اثاثیه

اگر در خانه خود حیوانات خانگی دارید، حتماً روی صندلی ها و فرش ها و همه جا پرزهای زیادی دارید، نگران نباشید، برای خلاص شدن از شر آنها با یک پوکه نرم میتوانید این کار را انجام بدید.

نحوه استفاده از سنگ پا یکی از مقالات مرتبط در سایت معدن داران کیمیا می باشد که توصیه می کنیم این مقاله را نیز مورد مطالعه قرار دهید.

برای معطر کردن حمام

سنگ پوکه از ماده ای ساخته شده است که باعث می شود مایعات را به سرعت جذب کند و آنها را برای مدت طولانی در داخل نگه میدارد، که وقتی به فکر ساختن یک پخش کننده آروماتراپی برای حمام هستیم، آن را به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند، فقط چند قطره از اسانس مورد علاقه خود را روی آن بریزید. سنگ پا را در گوشه ای از حمام قرار دهید و از بوی معطر آن برای مدت طولانی لذت ببرید.

مهم ترین کاربردهای سنگ پا چیست؟

در این مقاله از سایت معدن داران کیمیا به برسی مهم ترین کاربردهای سنگ پا پرداخته ایم برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فواید سنگ پا چیست؟

سنگ پوکه در طول اعصار در بسیاری از امور صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است که در این مقاله از سایت معدن داران کیمیا به تمام فواید سنگ ما می پردازیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.