نحوه استفاده از سنگ پا

نحوه استفاده از سنگ پا

سنگ پا نوعی سنگ است که از پوکه معدنی تشکیل میشود. این نوع سنگ هنگامی تشکیل می شوند که گدازهای مذاب ناشی از فوران آتشفشانها با آب سرد مخلوط شده و خشک میشود، در نتیجه سنگ های متخلخلی درست میشود که دارای مزیت هایی پزشکی برای سلامتی هستند که یکی از این ویژگی های خوب سنگ پا برای لایه برداری پوست خشک و خشن پاشنه پا است. سنگ یک سطح ساینده دارد که به آرامی پوست را بدون جراحت و زخمی کردن صاف می کند. دفعه بعدی که احساس کردید در ناحیه آرنج و پاشنه شما دچار ترک خوردگی شده است، برای لایه برداری از پوست و بدست آوردن پوستی صاف و سالم از سنگ پا استفاده کنید.

لایه برداری پوست با استفاده از سنگ پا

پوست ضخیم شده را با آب گرم مرطوب کنید. معمولاً لایه ای از پوست ضخیم و سخت روی پاشنه پا ایجاد می شود و این لایه ممکن است ترک هایی در پاشنه پا شما به وجود آورد. سطح پوست ضخیم شده ناحیه مورد نظر را به مدت 5 دقیقه با آب گرم خیس کنید تا پوست نرم شود.

  • اگر روی پاشنه پای خود میخواهید این سنگ را بمالونید، می توانید یک کاسه را با آب گرم پر کنید و پاها را در آن قرار دهید.
  • برای سایر قسمت های بدن ، استفاده از سنگ در زیر دوش استفاده کنید که احتمالا راحت تر باشد.

صبر کنید تا پوست خشک نرم شود. اگر پوست پاشنه پا شما نرم باشد، پوست مرده راحت تر از بین می رود. پوست خود را پس از چند دقیقه قرار دادن در آب با سنگ مالش دهید. اگر هنوز پوست زبری دارید، دوباره چند دقیقه صبر کنید (و در صورت نیاز آب را گرمتر کنید).

پوکه قروه در شرکت معدن داران کیمیا موجود و قابل خرید می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با معدن داران کیمیا تماس بگیرید.

سنگ پا
آموزش نحوه استفاده از سنگ پا

نحوه لایه برداری پوست با استفاده از سنگ پا

سنگ را خوب خیس کنید. خیس شدن سنگ به آن کمک می کند تا راحتتر روی پوست بلغزد، نه اینکه به آن چسبیده باشد. سنگ را زیر آب گرم قرار دهید یا آن را در آبی که پوست خود را در آن غوطه ور کرده اید فرو کنید تا خوب مرطوب شود. سنگ را به آرامی روی ناحیه ای که دارای پوست ضخیم شده است پوست بمالید. با استفاده از حرکت دایره ای، پوست مرده را با سنگ پا از بین ببرید . اگر سنگ شما خوب و صاف باشد، متوجه از بین رفتن پوست مرده می شوید. استفاده از سنگ را ادامه دهید تا پوست مرده برداشته شود و به پوست نرم و جدید در زیر آن برسید.

  • خیلی فشار ندهید. برای از بین بردن پوست مرده فقط کمی فشار لازم دارید.
  • اگر از سنگ روی پاهایتان استفاده می کنید، تمرکز خود را روی پاشنه ها، کناره های انگشتان شست و دیگر مکان هایی که پوست خشک روی آن جمع می شود، قرار دهید.

پوست را بشویید و مراحل را دوباره تکرار کنید. پس از کار بر روی منطقه مورد نظر، آن را بشویید و ببینید آیا دوباره نیاز به استفاده از سنگ دارید. اگر بقایای پوست مرده را مشاهده کردید ، دوباره از سنگ استفاده کنید. اگر از نتایج راضی نیستید، از سنگ در منطقه استفاده کنید.

  • از آنجا که در هنگام استفاده سنگ پا سطح مورد استفاده آن کمی فرسوده می شود، بهتر است آن را برگردانید تا از یک سطح جدید استفاده کنید که می تواند برای لایه برداری پوست استفاده شود.
  • سنگ تمیز را مرتباً بشویید تا تمیز و موثر باشد.

برای خرید پوکه معدنی قروه با معدن داران کیمیا در تماس باشید. شرکت معدن داران کیمیا ارائه دهنده انواع پوکه معدنی قروه می باشد.

آموزش نحوه استفاده از سنگ پا
نحوه استفاده از سنگ پا

پوست را خشک و مرطوب کنید برای جلوگیری از خشک شدن سریع پوست از یک لایه روغن یا کرم استفاده کنید. پوستی که قبلا ضخیم بود اکنون باید صاف، لطیف و براق باشد.

  • می توان از روغن نارگیل ، روغن بادام یا لوسیون بدن برای مرطوب سازی پوست پس از استفاده از سنگ استفاده کرد.
  • برای حفظ زیبایی و طراوت پوست استفاده از سنگ را به دفعات مورد نیاز تکرار کنید.

مجموعه معدن داران کیمیا مجری مستقیم و بدون واسطه فروش سنگ پا در سراسر ایران می باشد. جهت اطلاع از قیمت سنگ پا با مشاورین ما در تماس باشید.

نحوه مراقبت از سنگ پا

سنگ را پس از استفاده خوب ضدعفونی کنید. هنگام استفاده از آن، پوست مرده در منافذ سنگ تجمع می یابد، بنابراین باید پس از استفاده از سنگ، آن را تمیز کنید. در حالی که آن را زیر آب روان نگه داشته اید، از برس مخصوص اسکراب استفاده کنید. کمی صابون اضافه کنید تا سنگ به خوبی تمیز شود. سنگ تمیز و آماده استفاده از این روش خواهد بود.

معدن داران کیمیا مرکز فروش پوکه معدنی می باشد. در صورت نیاز به خرید پوکه معدنی با معدن داران کیمیا در ارتباط باشید.

اجازه دهید سنگ کاملا خشک شود. سنگ پا را در جای خشک قرار دهید تا هنگام استفاده از آن مرطوب نشود. برخی از سنگ ها با یک طناب به آنها متصل شده اند که به شما امکان می دهد سنگ را آویزان کنید تا خشک شود. اگر آن را خیس بگذارید، باکتری ها می توانند در منافذ سنگ رشد کنند.

در صورت نیاز سنگ را بجوشانید. هر از چند گاهی باید با دقت سنگ را تمیز کنید تا مطمئن شوید باکتری در آن وجود ندارد. یک قابلمه کوچک آب را بجوشانید، سنگ را درون آن بیندازید و اجازه دهید آب به مدت 5 دقیقه بجوشد. صبر کنید کاملا خشک شود.

  • اگر مرتباً از سنگ استفاده می کنید، هر دو هفته یک بار آن را بجوشانید تا از تمیز ماندن آن اطمینان حاصل کنید.
  • اگر از سنگ روی سطح کثیف استفاده می کنید، می توانید کمی سفید کننده به آب اضافه کنید تا از بین رفتن باکتری اطمینان حاصل کنید.

برای استعلام قیمت پوکه معدنی با مجموعه معدن داران کیمیا در تماس باشید. شرکت معدن داران کیمیا مرکز فروش پوکه معدنی می باشد. خواص سنگ پا برای بدن از مقالات مفید و کاربردی در سایت معدن داران کیمیا می باشد که توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

هنگام ازبین رفتن سنگ آن را تعویض کنید. پوست سنگ پا نرم است که پس از مدتی استفاده از بین می رود. وقتی به دلیل کوچک بودن یا صاف بودن سطح سنگ نمی توانید به راحتی از آن استفاده کنید، یک سنگ جدید بخرید. سنگ پاها ارزان هستند و می توان آنها را از فروشگاه های لوازم آرایشی خریداری کرد.

نحوه استفاده از سنگ پا به چه صورت می باشد؟

در این مقاله از سایت معدن داران کیمیا به برسی نحوه استفاده از سنگ پا به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

نحوه مراقبت از سنگ پا چگونه می باشد؟

برای اطلاع از نحوه مراقبت از سنگ پا پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.