قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱

قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱

پوکه معدنی نوعی سنگ آتشفشانی است که دارای خاصیت های بیشماری برای ساخت ساز و ساخت مواد آرایشی بهداشتی به حساب می آید. بتن پوکه معدنی یکی از بتن هایی خوب و کاربردی است که در ساخت ساز ساختمانها مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت معدن داران کیمیا با سابقه چندین ساله در تولید پوکه در فرم های مختلف همچون پودر پوکه، پوکه درشت، پوکه فندقی و پوکه بسته بندی میتواند در ساخت سازه های مختلف به شما کمک کند. به همین خاطر قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱ بستگی به نوع آن دارد. برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱میتوانید با این شماره ۰۹۱۸۹۸۰۹۲۵۳تماس بگیرید.

قیمت پوکه معدنی
قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱


مزایایی پوکه معدنی در ساخت ساز

از جمله مزایای استفاده از پوکه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  صرفه جویی مالی به دلیل اینکه استفاده از هر متر مربع پوکه نسبت به سایرین قیمت کمتری دارد و در حین اجرا ضایعاتی ندارد.
   همچنین صرفه جویی در نیروی کار هنگام جابجایی، بلند کردن و حمل و نقل، به خصوص در ساختمان های بلند به دلیل وزن سبک آن.
 •  عایق حرارتی و عایق صوتی برای کف زیر سقف میباشد.
   از آنجایی که پوکه یک ماده منعطف است و خاصیت جذب عالی ضربات مختلف را دارد، به همین دلیل این سنگ یک عایق حرارتی و صدا عالی است.
 •  باعث صرفه جویی در زمان و تلاش شما در هنگام اجرای سازه میشود. به عنوان خود خاموش شونده شناخته می شود که در صورت قرار گرفتن در معرض شعله مستقیم بدون سوختن ذوب می شود و زمانی که منبع گرما از آن جدا می شود، ذوب شدن آن متوقف می شود.
 •  وزن سبک آن باعث شده که یک راه حل خوب و کاربردی برای مشکلات ناشی از سنگینی وزن ساختمان ها به ویژه در زمین های غیر جامد باشد
  مقاوم در برابر ارتعاشات مکانیکی به این معنی که در هنگام وقوع زلزله و لرزش ایمن تر است.
 •  استفاده از پوکه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی تا ۴۰ درصد از طریق فرآیند خنک سازی داخل ساختمان می شود.
  همچنین استفاده از گاز و سایر سوخت های گرمایشی را در زمستان به ویژه در مناطق بسیار سرد کوهستانی کاهش می دهد.
  در صورتی که شما برای سازه مورد نظر خود میخواهید از پوکه معدنی استفاده کنید این نوع سنگ در سایزهای مختلف درشت، فندقی، پودری و بسته بندی موجود است.

پوکه قروه را با قیمت مناسب از شرکت معدن داران کیمیا تهیه کنید. در صورت نیاز به خرید پوکه قروه با ما در ارتباط باشید.

سنگ پوکه معدنی ۱۴۰۱

سنگ پوکه که پوزولان یا پومس نیز نامیده می شود. سنگ پوکه به دلیل ماهیت منشأ آن از گدازه های آتشفشانی با تخلخل بالا مشخص می شود. جایی که شرکت معدن داران کیمیا آن را به صورت فیزیکی و شیمیایی برای استفاده در بخش های مختلف غربالگری می کند. از محصولات تولید شده شرکت ما برای استفاده در مواد شیمیایی مصالح ساختمانی صنعتی و مواد تصفیه آب استفاده می کنند.

در صورت نیاز به خرید پوکه معدنی قروه با شرکت معدن داران کیمیا در تماس باشید. معدن داران کیمیا ارائه دهنده انواع پوکه قروه می باشد.

پوکه معدنی نوعی سنگی آذرین است که از رسوبات آتشفشانی بدست میآید. این سنگ آذرین اسیدی با رنگ روشن و بافت حبابی است که معمولاً از نظر ترکیب شبیه به سنگ ریولیت است. این سنگ در نتیجه تبخیر گازهای اجزای گدازه به دنبال هجوم آن به سطح و شروع سخت شدن آن به وجود می آید. از آنجایی که بافت پوکه حباب دار است، وزن سبکی دارد و در نتیجه روی سطح آب شناور می شود. مردم از آن برای از بین بردن کثیفی های سرسخت روی پوست پا و بدن استفاده می کنند. هنگامی که سنگ پا به صورت پودر در می آید، برای اهداف آرایشی نیز استفاده می شود.برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱میتوانید با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت پوکه معدنی با شرکت معدن داران کیمیا در تماس باشید. معدن داران کیمیا ارائه دهنده انواع پوکه معدنی با قیمت مناسب می باشد.

 پوکه معدنی
پوکه معدنی

بتن پوکه معدنی ۱۴۰۱

پوکه معدنی یکی از بهترین عناصری است که برای ساخت ساز ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. بلوک های بتنی پوکه معدنی به عنوان جایگزینی برای بتن معمولی در کف ساختمان، دیوارهای حائل یا سایر مصارف عمومی استفاده می شود. در مقابل، با افزودن به محتوای بتن مورد استفاده در حال حاضر، به عایق بودن و اقتصادی بودن سیستم ساختمان کمک می کند.

شرکت معدن داران کیمیا نماینده فروش پوکه معدنی می باشد. در صورت نیاز به خرید پوکه معدنی با قیمت مناسب با معدن داران کیمیا تماس بگیرید.

عایق کاری یکی از مهمترین فرآیندهای صنعت ساختمان است. بسیاری از شرکت های ساختمانی از مواد مختلفی برای عایق استفاده می کنند. امروزه بلوک های بتنی پوکه معدنی برای عایق صدا و حرارت ترجیح داده می شوند. این بلوک ها که ماده اولیه آن سنگ پوکه می باشد، ماده ای کم جرم و بادوام است.
مواد اولیه این بلوک‌ها که از سنگ‌های پوکه به دست می‌آیند، مواد طبیعی هستند که در نتیجه آتشفشان ایجاد شده‌اند. به دلیل دوام و وزن سبک آن اغلب برای ساخت ساختمان ها به مواد دیگر ترجیح داده می شود. با ساختار بادوام خود به واکنش های خارجی بخوبی پاسخ می دهد.

معدن داران کیمیا مرکز فروش سنگ پا در کشور می باشد. در صورت نیاز به خرید سنگ پا با شرکت معدن داران کیمیا تماس بگیرید. در صورت نیاز به استعلام قیمت سنگ پا با معدن داران کیمیا در تماس باشید.

به دلیل ساختار محکمی که دارد، به عنوان ماده ای مقاوم در برابر زلزله شناخته می شود. زلزله به اکثر مصالح ساختمانی آسیب می رساند بجز بتن پوکه معدنی. با این حال، با توجه به نتایج آزمایش های کاربردی، مشخص شده است که بلوک های ساخته شده از پوکه معدنی نسبت به سایر مواد بادوام تر هستند. دلیل اصلی ماندگاری بیشتر آن نسبت به سایر مواد، داشتن ساختاری الاستیک است. برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱میتوانید با ما  تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی ریز با شرکت معدن داران کیمیا تماس بگیرید. معدن داران کیمیا ارائه دهنده انواع پوکه معدنی با قیمت مناسب می باشد.

قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱ چقدر می باشد؟

برای اطلاع از قیمت پوکه معدنی ۱۴۰۱ با شرکت معدن داران کیمیا تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.


مزایایی پوکه معدنی در ساخت ساز چیست؟

در این مقاله از سایت معدن داران کیمیا به برسی مزایایی پوکه معدنی در ساخت ساز به طور کامل پرداخته ایم با ما همراه باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.