فروش اینترنتی پوکه معدنی

پوکه های معدنی یکی از سنگ های طبیعی بسیار خاص و منحصر به فرد است که در صنایع مختلفی کاربرد دارد. بسیاری از افراد برای خرید این پوکه ها زمان زیادی را صرف می کنندتا به صورت حضوری به معادن مراجعه کنند. معدن داران کیمیا برای راحتی شما عزیزان خدمات فروش اینترنتی پوکه معدنی را در نظر گرفته است تا مشتریان عزیز بدون صرف وقت و زمان خود تنها به صورت اینترنتی بتوانند سفارشات خود را ثبت کنند.


پوکه معدنی چیست؟


پوکه های معدنی سنگ هایی طبیعی هستند که به دلیل حرارت بالا در هنگام فعالیت آتشفشانی، از زمین خارج شده اند. این سنگ ها قدمتی بسیار طولانی دارند و شواهد ثابت می کند که تاریخی چندین هزار ساله پشت این سنگ ها قرار دارد. ولی امروزه پوکه های معدنی به روش های بسیار مدرنی استخراج شده و پس از طی فرایندهای مختلف بر روی این پوکه ها در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. فرشو اینترنتی پوکه معدنی که امروزه رواج بسیاری پیدا کرده است، یکی از روش های بسیار منصفانه برای خرید این محصول به شمار می رود.


کاربرد پوکه معدنی


پوکه های معدنی عایق صدای بسیار عالی هستند و از این رو در موتور خانه ها بیشترین کاربرد را دارند.
همچنین می توان از این پوکه ها به عنوان عایق حرارتی نیز استفاده کرد و با بهره گیری از آن لوله ها را پوشاند. 
در بخش کشاورزی نیز می توان از این پوکه ها برای زهکشی مناطق کم آب استفاده کرد زیرا پوکه ها آب را در طولانی مدت در خود جذب می کنند. 
در بحث کفسازی و شیب بندی ساختمان نیز همواره پوکه ها در اولویت اول قرار دارند. 
همچنین پوکه های معدنی در سدها نیز برای تصفیه کردن آب مورد استفاده قرار می گیرند. 
از طرفی از این سنگ ها در آب نما نیز به منظور زیبایی به کار می رود.

فروش اینترنتی پوکه معدنی09189809253
فروش اینترنتی پوکه معدنی09189809253


علت وجود بافت اسفنجی در پوکه های معدنی چیست؟


پوکه ها در دل زمین حررات بسیاری دارند، مجاورت این سنگ ها با زمین سرد باعث خروج گازهای موجود می شود و همین امر حالتی اسفنجی به این سنگ ها می دهد. در واقع حفره هایی که بر روی پوکه ها وجود دارد، ناشی از خارج شدن گازهای موجود در این سنگ ها است. در هنگام خرید و فروش اینترنتی پوکه معدنی باید به میزان تخلخل و یا همان حفره های موجود در این سنگ ها توجه کنید. هر چه تخلخل این سنگ ها بیشتر باشد، بدین معناست که گازها سریع تر از داخل سنگ خارج شده اند و از این رو کیفیت بیشتری دارند.


قیمت پوکه معدنی


در هنگام فروش پوکه معدنی قیمت گذاری یکی از مهم ترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. این پوکه ها در مدل های مختلف پوکه های نخودی، عدسی، ماسه ای، سیاه و بادامی قرار دارند. هر یک از این پوکه ها دارای ویژگی های خاصی هستند که کاربری پوکه ها را تغییر می دهد و نهایتا بر روی قیمت این محصول تاثیر می گذارد. برای اطلاع از قیمت انواع پوکه معدنی شما می توانید با معدن داران کیمیا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.