پوکه معدنی کرمانشاه

پوکه معدنی کرمانشاه ، امروزه از پوکه معدنی استفادهای زیادی میشود از این سنگ معدنی برای ساخت ساز، درست کردن بتن و سایر مصالح ساختمانی بکار گرفته میشود. پوکه معدنی یکی از پرخاصیت ترین سنگ هایی است که در کارهای مختلفی استفاده میشود.
استان کرمانشاه یکی از شهرهایی است که معادن استخراج پوکه معدنی زیادی در آنجا وجود دارد. شرکت معدن داران در این شهر با استفاده از دستگاهای بروز و اتوماتیک اقدام به استخراج پوکه و فروش آن میکند. این شرکت پوکه معدنی را بصورت فله ای، بسته بندی، پودری و کیلویی بفروش میرساند. شما اگر قصد خرید پوکه معدنی کرمانشاه را دارید میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

خواص پوکه معدنی کرمانشاه 

پوکه یک سنگ معدنی طبیعی است که از یک جرم شیشه ای تشکیل شده است که از آتشفشان ها فوران می کند و تحت تأثیر گازها متخلخل می شود. رنگ پوکه، بسته به میزان و ظرفیت آهن، از سفید و مایل به آبی تا زرد، قهوه ای و سیاه متغیر است. تخلخل آن به 80 درصد می رسد. 

تفاوت اصلی پوکه با سایر مواد تخلخل بالای آن است. همین تخلخل بالای آن باعث خواص عایق حرارتی بالایی شده است. پوکه معدنی کرمانشاه مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما دارد.

سایر فواید پوکه معدنی  عبارتند از:

  • مقاوم در برابر آتش
  • تاثیر پذیر نبودن در برابر مواد شیمیایی
  • سبک وزن بودن
  • عدم کپک زدگی، پوسیدگی، آسیب توسط جوندگان
  • داشتن کیفیت سایندگی خوب

در طبیعت، پوکه با ساختار متفاوتی وجود دارد. علاوه بر استخراج  پوکه معدنی از ذخایر طبیعی در نزدیکی معادن طبیعی، تولید پوکه به طور گسترده در کارخانه های تولید نیز شروع شده است. 

پوکه معدنی کرمانشاه

از پوکه معدنی کرمانشاه به عنوان پرکننده در بتن سبک (بتن پوکه ) به عنوان یک افزودنی هیدرولیکی به سیمان و آهک استفاده می شود. به عنوان یک ماده ساینده، برای سنگ زنی فلز و چوب، صیقل دادن محصولات سنگی استفاده می شود. به عنوان یک عامل بهداشتی برای مراقبت از پوست پا استفاده می شود. در صنایع شیمیایی فیلترها از پوکه ساخته می شوند و به عنوان پایه بی اثر برای کاتالیزورهای مختلف استفاده می شوند.

 این سنگ متخلخل و سخت برای تولید محصولات پاک کننده ضروری است. پوکه در صنایع شیمیایی و پتروشیمی به عنوان کاتالیزور استفاده می شود و همچنین در سنتز مواد آلی ضروری است. در صنعت ساختمان سازی برای ساخت بتن پوکه و به عنوان افزودنی به سیمان استفاده می شود.

تکه های پوکه برای اهداف آرایشی برای از بین بردن پوست سفت شده از کل بدن، در سالن های زیبایی در حین پدیکور استفاده می شود. در باغبانی از پوکه برای رشد گیاهان به عنوان جایگزین خاک استفاده می شود (فرآیند رشد را هیدروپونیک می نامند). برای خرید پوکه معدنی و استعلام قیمت پوکه معدنی در شکل های مختلف میتونید با این شماره تماس بگیرید.

کاربرد پوکه معدنی کرمانشاه

کرمانشاه یکی از شهرهایی می باشد که در آنجا پوکه معدنی بسار در استخراج می شود. این نوع پوکه معدنی از خصوصیات بسیاری چون مقاومت بسیار بالا در مقابل سرما و آتش و یا کپک زدگی و… دارد.

عوامل موثر بر قیمت پوکه معدنی کرمانشاه

امروزه انواع مختلفی از پوکه معدنی تولید و عرضه می شود. که دارای خصوصیات متفاوتی هستند و یکی از عوامل موثر بر قیمت آنها نوع آن و ابعاد و کاربرد های آنها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.