قیمت پوکه معدنی اصفهان

استان اصفهان یکی از استانهای بزرگ ایران است که دارای معادن پوکه معدنی زیادی است. به همین دلیل در برخی از شهرهای این استان معادن استخراج پوکه وجود دارد که به تمام نقاط کشور حمل نقل میکنند.
پوکه معدنی یکی از سنگهای آذرین پرخاصیت آتشفشانی است که دارای کاربردهای مختلفی است. از پوکه معدنی برای ساخت مصالح ساختمانی، کفسازی ساختمان، زهکشی باغ، شیب بندی یک سازه و تولید بتن استفاده میشود. برای خرید و اطلاع از قیمت پوکه معدنی اصفهان با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید.

قیمت پوکه معدنی اصفهان
قیمت پوکه معدنی اصفهان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پوکه معدنی اصفهان


یکی از عوامل موثر بر قیمت پوکه معدنی اصفهان نوع و وزن پوکه میباشد که مشتری برای چه کاربردی و چه نوع پوکه معدنی را لازم دارد.
شرکت معدن داران با استفاده از دستگاهای اتوماتیک پوکه را به اشکال مختلف استخراج و آنرا بسته بندی میکند و بدست مشتریان میرساند. همچنین این شرکت پوکه را به صورت های فله، بسته بندی و بسته ای به سراسر کشور عرضه میکند.


یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت پوکه معدنی اصفهان درخواست مشتری بر اساس وزن میباشد.
برخی برای کار خود مثلا کفسازی ساختمان به پوکه معدنی فله نیاز دارند و برخی برای ساخت مواد آرایشی بهداشتی به پودر پوکه نیاز دارند و بعضی از افراد هم برای تزئین نمای ساختمان به پوکه بادامی بسته ای نیازمند هستند.

قیمت پوکه معدنی اصفهان
قیمت پوکه معدنی اصفهان

بنابراین قیمت پوکه معدنی اصفهان با توجه به نیاز شما مشخص خواهد شد و هر چه وزن پوکه درخواستی زیادتر باشد قیمت پرداختی توسط شما نیز بیشتر خواهد بود.
هر نوع از پوکه معدنی دارای وزن خاصی میباشد اما برای محاسبه آن برای فروش به مشتریان آنرا را به صورت متر مکعب در نظر میگیرم و در زمان فروش به صورت هر متر مکعب یا تن محاسبه می شود.

فروش پوکه معدنی


فروش پوکه معدنی نیز بصورت کیلوگرم یا فله ای یا بسته ای نیز امکان پذیر خواهد بود و بسته به وزن محصول متغییر میباشد.
البته بایستی به این نکته توجه کرد که میزان تخلخل پوکه معدنی با وزن آن مرتبط است و هرچه تخلخل پوکه معدنی بیشتر باشد وزن آن کمتر خواه بود. برای خرید و اطلاع از قیمت پوکه معدنی اصفهان با شماره ذیل تماس حاصل فرمائید.

عوامل مؤثر بر قیمت پوکه معدنی چیست؟

کسانی که در بازار پوکه معدنی فعالیت دارند و با ویژگی‌های متعدد آنها آشنایی کامل دارند، می‌دانند که تعیین قیمت پوکه معدنی به عوامل مختلفی بستگی داردو اگر هر کدام از این عوامل در بهترین شرایط خود قرار داشته باشند، فروشنده می‌تواند بالاترین قیمت ممکن را برای محصول خود انتخاب کند و اتفاقاً خریدار نیز نسبت به آن عکس‌العمل مثبت نشان می‌دهد

کاربرد ساختمانی پوکه معدنی چیست؟

پوکه معدنی در بخش‌های مختلف ساختمانی به کار گرفته می‌شود و با توجه به خصوصیات ذاتی آن می‌تواند بسیاری از مشکلات ساخت و ساز را مرتفع سازد.  در بررسی یک پوکه می‌توان به چند خصوصیت بارز آن اشاره کرد که تخلخل زیاد، وزن سبک، عایق بودن در برابر حرارت، و جلوگیری از نفوذ رطوبت به بخش‌های زیر چشمگیر هستند. 

منابع پوکه معدنی

پوکه معدنی بیشتر در مناطقی با مزارع آتشفشانی یافت می شود، زیرا نوعی سنگ آتشفشانی است. در حال حاضر ، پنجاه کشور در سراسر جهان سنگ فرش را از پوکه معدنی تولید می کنند. بزرگترین تولید کننده پوشک دنیا ایتالیا برای تولید لباس از پوکه استفاده میکند و پس از آن شیلی، یونان، ترکیه، ایالات متحده و اسپانیا قرار دارند.

.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.