پوکه معدنی یا پومیست چیست و با کاربردهای آن بیشتر آشنا شویم پارت دوم

1. تمیز کردن اجاق گاز با استفاده از سنگ پا

تمیز کردن اجاق گاز بدترین کار مورد علاقه ماست . قبل از کار سنگ پا را خیس و نرم کنید. البته، شما می توانید از آن با تمیز کننده اجاق گاز خود استفاده کنید، اما برخی فکر می کنند این یک جایگزین کارآمد برای محصولات تمیز کردن اجاق گاز استاندارد است. اگر می خواهید بدون مواد شیمیایی اجاق گاز خود را پاک کنید حتما سنگ پا را امتحان کنید.
برای تمیز کردن و از بین بردن رسوبات معدنی از کاسه توالت خود از سنگ پا استفاده کنید.قبل از پاک کردن لکه ها ، سنگ پا را مرطوب کنید. برای خلاص شدن از جرمها، می توانید از آن در کنار پاک کننده معمول حمام خود استفاده کنید .

2. قدرت گیاهان خود را تقویت کنید

افزودن پوکه به خاک کمک می کند تا آب را حفظ کرده و مواد مغذی ضروری لازم برای رشد گیاه نگه داشته شود. طبیعت متخلخل سنگ پومیس به این معنی است که می تواند به حفظ مواد مغذی حیاتی کمک کند و همچنین به عنوان نرم کننده عمل می کند.
برای هر چهار قسمت خاک می توانید از تکه های کوچک پوکه را در خاک استفاده کنید. از طرف دیگر ، می توانید سنگهای کوچک توده ای کوچکتر را مستقیماً بر روی خاک اضافه کنید.

3. رفع موهای زائد

آیا تاکنون سعی کرده اید موهای زائد طبیعی بدن خود را از بین ببرید؟ :
1. برای از بین بردن سلولهای مرده پوست و نرم کردن موها ، پوست را با یک اسکراب و آب گرم لایه برداری کنید.
2. حوله را ملایم کنید و پوست خود را خشک کنید تا هنوز مرطوب باشد.
3. با استفاده از فشار ملایم ، سنگ پا را روی موها با حرکتی دایره‌ای مالش دهید تا موها مالیده شوند.
4. سنگ پا را کاملاً مرطوب کنید.
5. هر چند روز یکبار تکرار کنید تا تمام موها از بین بروند.

4. برای تمیز کردن موهای حیوان خانگی

موهای زائد حیوان خانگی می توانند یک کابوس واقعی برای تمیز کردن باشند! وقتی نمی توانید به راحتی این موها رو جاروبرقی کنید یک سنگ پا را بگیرید. برای تمیز کردن فرش ها عالی هستند . قبل از استفاده آن را مرطوب کنید و به همان روشی که از یک جوراب استفاده می کنید ، در یک جهت حرکت کنید تا همه موها جمع شود.

5.برای نرم کردن پوست خشک

می توانید برای نرم کردن پوست سخت از سنگ پا مرطوب استفاده کنید و به آرامی پوست اضافی کوتیکول ها را در اطراف ناخن ها پاک کنید .

6. شلوار جین خود را پاره کنید

ظاهر شلوار جین پریشان را دوست دارید اما نمی خواهید هزینه های شلوار جین نو را بپردازید؟ یک سنگپا را بگیرید و با ملایمی از ناحیه انتخابی برای پریشانی و شل کردن الیاف موجود در پارچه ، به آرامی مالش دهید. در همان ناحیه مالش ادامه دهید.

7. استفاده از زیبایی برای سنگ قیر

پوکه معدنی در لایه برداری کف سخت سخت عالی است ، اما به دلیل سطح متخلخل آن ، در لایه برداری ملایم نیز بسیار کارآمد است. با لایه برداری صورت خود با سنگ مروارید پوست خود را نرم کنید – فقط اطمینان حاصل کنید که سنگ پا مرطوب است و در حرکات دایره ای کوچک آن را به آرامی در مقابل صورت خود مالش دهید. هفته ای یک بار آن را به عنوان یک هفته از لایه برداری از پوست بدن خود استفاده کنید و به تقویت گردش خون نیز کمک می کند.شرکت معدن داران کیمیا دارای چندین سال تجربه در تولید و فروش پوکه معدنی و سنگ پا آماده ارائه انواع سنگ معدنی، پوکه معدنی، سنگ پا آماده همکاری با شرکت های خصوصی و دولتی ساخت ساز میباشد. پوکه معدنی قروه، پوکه قروه ، پوکه معدنی

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.